Atpakaļ

Portatīvās basketbola grozu konstrukcijas

Konstrukcijas, kas balstās uz sporta zāles grīdas, polsterētas, aprīkotas ar rūdīta stikla vai akrila vairogu metāla rāmī 180x105cm, vairoga polsteri, sacensību atsperu stīpa, tīkliņu. Pārvietojamas uz riteņiem, lai pēc basketbola spēles aizvadīšanas, sporta zāle varētu tikt izmantota citām sporta spēlēm. Konstrukcijām projekcija (attālums no konstrukcijas līdz vairoga malai/stīpai) no 225-325cm. Augstuma regulēšanas iespēja. 325cm projekcijas konstrukcija FIBA sertificēta

Pie griestiem stiprināmas basketbola grozu konstrukcijas

Griestu konstrukcijas paceļamas ar elektromotoru uz priekšu vai aizmuguri atkarībā no sporta būves tehniskajiem parametriem. Komplektācijā ietilpst rūdīta stikla vairogs metāla rāmī ar aizsargpolsteri, sacensību stīpa un tīkliņš. Augstuma regulēšanas iespēja.

Pie sienas stiprināmas basketbola konstrukcijas

Sienas konstrukcijas, stacionāras vai pielokāmas pie sienas, rūdīta stikla vai stiklašķiedras vairogs 180x105cm izmērā, sacensību atsperu stīpa vai eiro standarta stīpa, tīkliņš. Konstrukcijas izmērs un izmaksas atkarīgas no sporta zāles izmēra un Pasūtītāja prasībām.

Treniņu basketbola konstrukcija. Sānu grozi.

Izmantojami metienu treniņiem vai spēlēšanai treniņu laukumos, aprīkoti ar 120x90cm laminētu stiklašķiedras vairogu, atsperu vai standarta stīpu, tīkliņu. Iespējama augstuma regulēšana uz mini basketbolu 245cm.

Neatradi meklēto?