Sporta grīdas

Aacer Flooring

Aacer Flooring ir privāts ģimenes uzņēmums no ASV. Tas pazīstams kā augsta kalibra ziemeļu cietkoksnes grīdu ražotājs sporta, atpūtas, dzīvojamo un komerciālo tirgu vajadzībām. Aacer produkti ir atrodami visā pasaulē. Visi ražošanas procesa posmi - no cietkoksnes izvēles līdz žāvēšanai, precīzai frēzēšanai, šķirošanai ar rokām un iepriekšējai apdarei - tiek veikti zem viena jumta. Darbības rūpīga vadīšana, kā arī paaudžu pieredze ļauj Aacer gadu no gada nodrošināt nemainīgu grīdas seguma kvalitāti.

aacerflooring.com

ASB GlassFloor

ASB sporta pasaulē ir pazīstams ar inovācijām un ilgtspējīgu dizainu, un jau ir radījis revolūciju skvošā. Šī pieredze un padziļinātās zināšanas par izmantotajiem augstas kvalitātes materiāliem ir iekļautas vismodernākajā grīdas segumu sistēmā, kas šobrīd ir tirgū.

asbglassfloor.com

Stalgen

stalgen.com

Graboplast

Vairāk nekā 110 pastāvēšanas gadu laikā Graboplast ir kļuvis par vadošo īpašo grīdu ražošanas uzņēmumu. Uzņēmums papildus sporta grīdu ražošanai koncentrējas uz īpašām grīdām ar augstām priekšrocībām, kas tiek izstrādātas uzņēmuma iekšienē, piemēram, tirdzniecības, izstāžu un transportlīdzekļu grīdām.

graboplast.com

HARO

haro.com

Stadionu segumi

Conica

Conica nodarbojas ar sporta segumu ražošanu vairāk nekā 40 gadus un zina pasaules tirgus prasības kā neviens cits sporta segumu ražotājs. Viņu daudzu gadu pieredze un zināšanas ļauj piegādāt partneriem vismodernākos, uzticamākos un videi draudzīgākos iekštelpu un āra sporta segumus. Daudzi neatkarīgi institūti, klubi un asociācijas ir pārbaudījušas un sertificējušas CONICA sistēmas.

conica.com

Herculan

Nīderlandes firma, kas izstrādā, ražo un uzstāda ideālus bezšuvju segumus jau vairāk nekā 25 gadus. Lielā pieredze viņu segumus padara ārkārtīgi uzticamus.

herculan.com

BSG

bsg.pl

Ārtelpu sporta segumi

Enlio

cnenlio.com

Domo sports grass

domosportsgrass.com

Elektroniskie rezultātu tablo

Bodet

Bodet Time, kas dibināts 1950. gadā Francijā, ir Bodet grupas nodaļa, kas ir Eiropas laika mērīšanas un vadības līderis. Bodet Time izstrādā un pārdod laika izplatīšanas risinājumus un laika sinhronizāciju. Tas nodrošina arī audio sistēmu risinājumus, zvanu sistēmas un mikrofonus.

bodet-sport.com

Sporta aprīkojums, Inventārs

Molten

Molten Corporation ir sporta aprīkojuma ražošanas uzņēmums no Japānas. Molten lielākoties ir pazīstams ar bumbu ražošanu vairākiem komandu sporta veidiem. Viņi ražo oficiālās bumbas visās FIBA sacensībās visā pasaulē un daudzās vietējās līgās ārpus Ziemeļamerikas.

molten.co.jp

Sport Grupa

Sport Grupa ir Polijā bāzēts uzņēmums, kurš veic profesionālā FIBA sertificētā un neprofesionālā basketbola inventāra, volejbola, rokasbumbas, tenisa, galda tenisa, futzāles un citu sporta veidu inventāra ražošanu.

sportgrupa.pl

Sport System

Itālijas ražošanas uzņēmums, kas dibināts 1979. gada februārī, faktiski ir visā pasaulē labi pazīstams sporta aprīkojuma ražotājs. Uzņēmums izstrādā, ražo, instalē un tirgo Itālijā un starptautiski, plašu preču klāstu vingrošanai, vieglatlētikai, individuālajiem sporta veidiem un komandu sporta veidiem.

sportsystem.it

Nordic Sport

Nordic Sport ir Zviedrijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar augstas kvalitātes, IAAF sertificēta vieglatlētikas sporta inventāra ražošanu un izplatīšanu.

nordicsport.com

Lekohoj AB

Lekohoj AB ir Zviedru uzņēmums, kurš nodarbojas ar sportisko aktivitāšu inventāra un sporta spēļu ražošanu. Uzņēmums specializējas IFF sertificēta florbola inventāra tirdzniecībā un ražošanā.

lekohoj.se

Kraiburg Relastec

kraiburg-relastec.com

Polanik

Polanik ir Polijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar augstas kvalitātes, sertificēta vieglatlētikas sporta inventāra ražošanu un izplatīšanu.

polanik.shop

Fox 40

Fox 40 ir starptautiska kompānija, kas atrodas Kanādā un specializējusies dažādu svilpju ražošanā un strādā šajā jomā jau vairāk nekā 30 gadus. Viņu svilpes izmanto pasaules labākajās profesionālā sporta līgās kā NBA, NHL un NFL.

fox40world.com

Pacific seating

pacificseating.com.au

Polimat

Polimat ir Polijas firma, kas ražo augstas kvalitātes sporta zāļu, kārtslēkšanas un augstlēkšanas piezmemēšanās matračus, kā arī basketbola vairogu, groza pamatu, kolonu u.c. aizsarginventāru.

polimat-sport.com

Polsport

Polsport ir poļu firma, kas piedāvā vingrošanas, basketbola, volejbola, tenisa, futbola un citu sporta veidu sporta preces. Polsport preču klāstā ir arī rehabilitācijas procesā izmantojamas preces, rehabilitācijas matrači, pretskoliozes jostas, medicīniskās bumbas un citas rehabilitācijas preces.

polsport-bielsko.pl

Dimasport

Francijas Vieglatlētikas federācijas partneris, kas šajā jomā darbojas jau 50 gadus. Var uzticēties firmas produktiem. Piedāvā aprīkojumu, kas piemērots iesācējiem, skolai un atpūtai, kā arī augsta līmeņa apmācību un sacensību aprīkojumu.

dimasport.fr

Gymnic

Ledraplastic SpA ir itāļu uzņēmums, kas dibināts 1963. gadā. Uzņēmums ir reģistrējies dažādās nozarēs, sākot no rotaļlietām līdz fitnesam, izmantojot fizioterapiju un labsajūtu. Gymnic - ceļš uz pārvietošanos - ir zīmols, ar kuru Ledraplastic piedāvā tirgū savus produktus, kas visi ir izstrādāti, pamatojoties uz kustības un labsajūtas jēdzieniem, un ir adresēti visām vecuma grupām.

gymnic.com

Trendy Sport

Trendy Sport ir vācu uzņēmums, kurš pateicoties gadu desmitiem ilgajai pieredzei, piedāvā tikai vislabāko sporta preču kvalitāti un ar to saistīto drošību. Viņi piedāvā plašu dažādu produktu klāstu rehabilitācijai, fitnesam, jogai.

trendy-sport.eu

Baku Sport

Baku Sport GmbH ir vācu uzņēmums tenisa un tenisa kortu piederumu, futbola vārtu tīklu un sporta laukumu piederumu, volejbola un badmintona piederumu jomā. Viņi piegādā vācu zīmola kvalitāti par saprātīgām cenām.

baku-sport.de

Schelde Sports

Schelde Sports ir Nīderlandes kompānija, kas jau kopš 1892. gada ir izstrādājusi savus produktus. Produkti, kas apvieno perfektu dizainu ar efektivitāti un ērtu lietošanu.
Schelde Sports ir plaši pazīstams zīmols augstākā līmeņa sporta pasaulē. Viņi ir komandu piegādātāji Nīderlandes volejbola un basketbola federācijām. Viņu produktus var redzēt olimpiskajās spēlēs un pasaules čempionātos. Viņi ir pasaules tirgus līderi basketbola sistēmās.

scheldesports.com

AzetX

azetx.eu

Schiavi Sport

Kopš 1960. gada Schiavi Sport ir visu sporta veidu aprīkojuma ražotājs un piegādātājs no Itālijas. Katalogā ir daudz produktu visām vajadzībām un sporta veidiem.

schiavisport.it

Mēs spējam tev palīdzēt

iesniegsim tāmi, nosūtīsim piegādes izmaksas.

Sazinies ar mums